اطلاعیه فروشگاه

توجـه : بعد از پایان مراحل خرید حتما روی گزینه تکمیل خرید کلیک کنید تا خریدتون با موفقیت انجام شود. در صورت مشکل در دریافت لینک دانلود محصول مورد نظرتون به قسمت پیگیری سفارش بالای سایت مراجعه کرده و با وارد کردن ایمیلتون لینک دانلود را دریافت کنید باز هم در صورت بروز هرگونه مشکل در روند خرید از طریق بخش پشتیبانی و یا به صورت مستقیم از طریق ایمیل nikofileir@yahoo.com مشکل خود را گزارش دهید تا در کوتاه ترین زمان به آن رسیدگی کنیم.

دانلود مقاله شرايط لازم برای دريافت مدرك CCNA

دانلود مقاله شرايط لازم برای دريافت مدرك CCNA

شرايط لازم برای دريافت مدرک CCNA

آموزش شبکه برای دریافت مدرک CCNA

مقاله ای مفید با قیمت بسیار مناسب

مقاله ای مفید و کامل

آموزش های کامل و آسان برای دریافت مدرک CCNA

آموزش دریافت مدرک ccna

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* 

فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحه:92

چکیده:

CCNA ( برگرفته از  Cisco Certified Network Associate ) ، اولين مدرك معتبر شركت سيسكو در رابطه با شبكه است كه می توان آن را پيش نياز ساير مدارك اين شركت در نظر گرفت . علاقه مندان به دريافت اين مدرك می بايست دارای مجموعه ای از  قابليت ها باشند :

 • نصب ، پيكربندی و مديريت شبكه های محلی ( LAN ) و شبكه های گسترده ( WAN )
 • آشنائی و قابليت پيكربندی پروتكل IP ( برگرفته از  Internet Protocol )
 • آشنائی و قابليت پيكربندی پروتكل IGRP ( برگرفته از  Interior Gateway Routing Protocol  )
 • آشنائی و قابليت پيكربندی پروتكل  EIGRP ( برگرفته از Enhanced IGRP )
 • آشنائی و قابليت پيكربندی پروتكل  OSPF ( برگرفته از Open Shortest Path First )
 • آشنائی و قابليت پيكربندی پروتكل PPP ( برگرفته از Point-to-Point Protocol  )
 • آشنائی و قابليت پيكربندی  ISDN  ( برگرفته از  Integrated Services Digital Network  )
 • آشنائی و قابليت پيكربندی پروتكل Frame Relay 
 • آشنائی و قابليت پيكربندی پروتكل RIP ( برگرفته از Routing Information Protocol )
 • آشنائی و پيكربندی شبكه های محلی مجازی VLAN ( برگرفته از  virtual LANs  )
 • آشنائی با مفاهيم اساسی اترنت
 • آشنائی و پيكربندی ليست های دستيابی
 • نصب و پيكربندی يك شبكه
 • بهينه سازی WANs به كمك راه حل های مبتنی بر اينترنت  با استفاده از ويژگی هائی نظير فيلترينگ و ليست های دستيابی و DDR ( برگرفته از dial-on-demand routing  )  به منظور كاهش پهنای باند و هزينه WAN  

چگونه می توان مدرك CCNA را دريافت نمود ؟
اولين مرحله برای دريافت مدرك CCNA ، شركت در آزمون شماره  801  - 640 و كسب نمره قبولی است  .شركت سيسكو برای دريافت مدرك CCNA اين امكان را نيز برای متقاضيان فراهم نموده است كه در مقابل يك آزمون در دو آزمون جداگانه شركت نمايند:

 • 640-811 ICND (  Interconnecting Cisco Networking Devices )
 • 640-821 INTRO

تصميم در خصوص شركت در دو آزمون  فوق و يا شركت در يك آزمون ( شماره  801  - 640 )  با متقاضی است . بديهی است كه علاقه مندان به دريافت مدرك CCNA  با شركت در دو آزمون می بايست هزينه بيشتری را پرداخت نمايند . از طرف ديگر، با تقسيم مطالب و شركت در دو آزمون جداگانه شرايط مطلوبتری برای علاقه مندان فراهم می‌ گردد ( كاهش حجم مطالب ) .
در صورت حضور در كلاسی كه شما را برای آزمون شماره  801  - 640 آماده می نمايد ، می توان در صورت تمايل در دو آزمون جداگانه شركت و موفق به كسب مدرك CCNA گرديد .

ماهيت و نحوه سوالات آزمون

 •  آزمون CCNA شامل 50 سوال ( و شايد هم بيشتر ) است كه می بايست در مدت زمان 90 دقيقه به آنها پاسخ داده شود ( اين احتمال وجود دارد كه زمان فوق كمتر هم در نظر گرفته شود ) . توجه داشته باشيد كه اعداد اشاره شده ممكن است تغيير يابد و هر آزمون شرايط مختص به خود را داشته باشد . برای موفقيت در آزمون می بايست به 85 درصد سوالات  پاسخ صحيح داده شود ( كسب حداقل نمره 85 ) . 
 • پاسخ برخی سوالات ( خصوصا" سوالات چند گزينه ای در رابطه با گرامر دستورات ) ، ممكن است در اولين مرحله مشابه و يكسان بنظر آيد . بديهی است كه در زمان پاسخ به سوالات ، می بايست هم صورت مسئله و هم پاسخ های مربوطه به دقت مطالعه گردند. 
 • توجه داشته باشيد كه پاسخ صحيح ، پاسخ مورد نظر شركت سيسكو می باشد . در برخی موارد ممكن است بيش از يك پاسخ مناسب برای يك سوال خاص مطرح شده باشد ولی گزينه صحيح ، پاسخی است كه سيسكو آن را توصيه نموده است . 

نكات كليدی برای دريافت مدرك CCNA (بخش اول)
‍CCNA ( برگرفته از  Cisco Certified Network Associate  )  اولين مدرك معتبر شركت سيسكو در رابطه با شبكه است كه می توان آن را پيش نياز ساير مدارك اين شركت در نظر گرفت . علاقه مندان به دريافت اين مدرك می بايست توانمندی خود را در زمينه های متعددی افزايش دهند .
در اين مطلب به برخی نكات كليدی و مهم به منظور افزايش آمادگی علاقه مندان جهت شركت در آزمون های CCNA اشاره می گردد .  

 • نكته اول : اولين مزيت bridging ، افزايش پهنای باند قابل دسترس بر روی يك سگمنت شبكه است ، چراكه با اين كار تعداد دستگاه های موجود در يك collision domain كاهش می يابد . از واژه bridging قبل از معرفی هاب و  روتر در شبكه استفاده  می گرديد . بنابراين طبيعی است كه برخی افراد از bridge  به عنوان سوئيچ ياد كنند . در واقع ، سوئيچ و bridge دارای عملكردی مشابه و يكسان می باشند ( كليات كار ) و اين دو دستگاه شبكه ای  collision domain در يك شبكه LAN را كاهش می دهند . به عبارت ديگر ، سوئيچ اساسا" يك bridge چندين پورت با قدرك اداراك بيشتری است .
  دو دستگاه فوق دارای تفاوت هائی نيز می باشند. به عنوان نمونه ، سوئيچ ها به منظور انجام وظايف خود دارای امكانات مديريتی و قابليت های پيشرفته ای می باشند . در اغلب موارد bridge صرفا" دارای يك ، دو  و  يا چهار پورت می باشد. 
 • نكته دوم : سوئيچ ها ، بريج های چند پورته ای با سرعت بالا می باشند كه دارای قابليت هائی نظير bridge  بوده  و معمولا" دارای تعداد پورت بيشتری می باشند . هر پورت سوئيچ به منزله يك collision domain جداگانه می باشد و پهنای باند مختص به خود را ايجاد می نمايد .
 • نكته سوم : از شبكه های محلی مجازی ( VLANs ) ، برای گروه بندی پورت های سوئيچ در يك شبكه محلی استفاده می گردد . برای ارتباط بين شبكه های محلی مجازی به روتينگ نياز می باشد .
 • نكته چهارم : شبكه های محلی مجازی زمانی كه توسط يك trunk connection به يكديگر متصل شده باشند ، می توانند بين چندين سوئيچ كار كنند . از ISL ( برگرفته از Inter-Switch linking ) به منظور ايجاد trunk connection بين پورت های Fast Ethernet سوئيچ های سيسكو استفاده می گردد .
 • نكته پنجم : سوئيچ ها ، امكان اجرای دستگاه های اترنت در مد full-duplex را فراهم می نمايند . در مد فوق ، دو دستگاه از محيط انتقال اترنت بطور همزمان و انحصاری استفاده می نمايند . بدين ترتيب ، با توجه به عدم بروز collision  كارآئی شبكه افزايش خواهد يافت  .
 • نكته ششم :در سوئيچينگ Store-and-forward ، قبل از اتخاذ تصميم در خصوص فورواردينگ ، تمامی فريم خوانده می شود . اين در حالی است كه در سوئيچنگ Cut-through ، صرفا" شش بايت كه مربوط به آدرس MAC است جهت  اتخاذ تصميم در خصوص فورواردينگ خوانده می شود . همچنين ، در سوئيچينگ store-and-forward ، بررسی خطاء انجام می شود . پتانسيل فوق در سوئيچينگ cut-through وجود ندارد و اين فرآيند انجام نمی شود .
 • نكته هفتم : مزايای اوليه استفاده از روتر عبارت است از  :
  -  امكان اتصال دو شبكه محلی غيرمشابه 
  - ارائه چندين مسير به يك شبكه خاص 
  - امكان اتصال شبكه های بزرگ و پيچيده  به يكديگر
 • نكته هشتم : در ارتباطات Connection-oriented ، سرويس گيرنده يك ارتباط با استفاده از يكی از پورت های شناخته شده سرويس دهنده برقرار و در ادامه مبادله داده در يك كانال خصوصی انجام می شود . اين نوع ارتباطات از سه مرحله ايجاد ارتباط ، ارسال داده و اتمام ارتباط تشكيل می گردند . اين وضعيت در در ارتباطات Connectionless ، وجود ندارد . TCP نمونه ای از يك پروتكل  Connection-oriented و UDP نمونه ای از يك پروتكل  Connectionless  می باشد .  
 • نكته نهم : مدل مرجع OSI از هفت لايه زير تشكيل شده است :
  لايه هفتم : Application
  لايه ششم : Presentation
  لايه پنجم :  Session
  لايه چهارم :  Transport
  لايه سوم :  Network
  لايه دوم :  Data Link
  لايه اول :  Physical 
 • نكته دهم : كپسوله سازی و يا tunneling ، فريم ها را از يك سيستم شبكه ای دريافت و آنها را درون فريم هائی از ساير سيستم های شبكه قرار می دهد .
 • نكته يازدهم : لايه Presentation با نمايش ، رمزنگاری و فشرده سازی داده سرو كار دارد و در آن پروتكل های مختلفی به منظور حمايت از متن ، داده ، صوت ، تصوير ، گرافيك و تصاوير با فرمت هائی نظير ASCII, MIDI, MPEG, GIF  و JPEG  ارائه شده است .
 • نكته دوازدهم :  لايه session مسئوليت ايجاد ، مديريت و خاتمه جلسات و يا نشست بين برنامه ها را برعهده دارد . NFS ( برگرفته از   Network file system  ) و  SQL ( برگرفته از structured query language  )  و RPC ( برگرفته از remote procedure calls ) نمونه هائی از پروتكل های لايه Session می باشند .
 • نكته سيزدهم : لايه Transport  بين لايه های بالا و پائين مدل مرجع OSI قرار دارد و كنترل جريان داده  را با استفاده از بافرينگ و مالتی پلكسينگ انجام می دهد . لايه فوق سرويس حمل داده end-to-end را  با سمگنت نمودن برنامه های سطح بالا ، ايجاد يك ارتباط end-to-end و ارسال سگمنت ها از  يك هاست به هاست ديگر و حصول اطمينان از حمل معتبر داده ارائه می نمايد.
 • نكته چهاردهم :  اولين وظيفه لايه شبكه در مدل مرجع OSI ، تعيين مسير و آدرس دهی منطقی است . روتينگ از جمله عملياتی است كه در اين حوزه انجام می شود .
 • نكته پانزدهم : وظايف اوليه لايه Data-Link مدل مرجع OSI عبارت است از :
  -  استقلال عملكرد  لايه های بالاتر لايه OSI از محيط فيزيكی
  -  آدرس دهی فيزيكی سخت افزار 
  - ارائه امكاناتی خاص به منظور كنترل جريان داده 
  - توليد پيام های خطاء 
 • نكته شانزدهم : زمانی كه روتر ها در يك ارتباط بين شبكه ای بر روی مسيرهای بهينه به توافق رسيده باشند يك همگرائی ايجاد می گردد .  routing loop به دليل بروز اشكال در روتر ها و  عدم بهنگام سازی صحيح مسيرها در جداول مسيريابی ايجاد و يك بسته اطلاعاتی در يك حلقه روتينگ گرفتار و هرگز به مقصد خود نخواهد رسيد .  
 • نكته هفدهم : پروتكل های روتينگ Distance vector ، تمامی جداول روتنيگ خود را برای همسايگان ارسال می نمايند . پروتكل های Link state وضعيت اينترفيس خود را برای هر روتر در ارتباطات بين شبكه ای ارسال می نمايند .
 • نكته هجدهم : يكی از مسائل در ارتباط با پروتكل های distance vector ، مشكل "شمارش نامحدود " است كه می توان آن را با استفاده از روش هائی نظير :  split horizon ، route poisoning ، maximum hop count و hold-down timers حذف و يا بهبود داد .
 • نكته نوزدهم : TCP يك سرويس مطمئن و connection-oriented را برای برنامه هائی كه از سرويس های آن استفاده می نمايند ،‌ ارائه می كند . استفاده از acknowledgments ، بررسی دنباله اعداد، بررسی خطاء و استفاده از يك روش  handshake سه طرفه نمونه هائی از امكانات اين پروتكل در جهت انجام وظايف خود می باشند . UDP ، يك ارتباط connectionless را ايجاد می نمايد  .
 • نكته بيستم : پورت های خوش نام عبارتند از :
  - پورت شماره 21 برای FTP ( برگرفته از  File Transfer Protocol  )
  - پورت شماره 23 برای Telnet
  - پورت شماره 25 برای SMTP ( برگرفته از Simple Mail Transfer Protocol  )
  - پورت شماره 53 برای DNS  ( برگرفته از  Domain Name System  )
  - پورت شماره 69 برای TFTP  
  - پورت های 161 و 162 برای SNMP ( برگرفته از Simple Network Management Protocol ) 
  - پورت شماره 80 برای HTTP  ( برگرفته از   Hypertext Transfer Protocol   )

در بخش دوم به برخی ديگر از نكات كليدی برای دريافت مدرك CCNA اشاره خواهيم كرد . 

كات كليدی برای دريافت مدرك CCNA (بخش دوم)
‍CCNA ( برگرفته از  Cisco Certified Network Associate  )  اولين مدرك معتبر شركت سيسكو در رابطه با شبكه است كه می توان آن را پيش نياز ساير مدارك اين شركت در نظر گرفت . علاقه مندان به دريافت اين مدرك می بايست توانمندی خود را در زمينه های متعددی افزايش دهند .
در بخش اول به برخی از نكات مهم به منظور افزايش آمادگی علاقه مندان  جهت شركت در آزمون های CCNA اشاره گرديد . در اين بخش به برخی نكات ديگر اشاره می نمائيم .

 • نكته اول : پروتكل ARP ( برگرفته شده از  Address Resolution Protocol  ) يك آدرس IP را به يك آدرس فيزيكی ( MAC address )  ترجمه می نمايد .
  پروتكل RARP ( برگرفته شده از  Reverse Address Resolution Protocol  ) يك آدرس فيزيكی‌ را به يك آدرس منطقی ( آدرس IP ) ترجمه می نمايد .
 • نكته دوم : آشنائی با مفاهيم آدرس دهی IP برای تمامی علاقه مندان فعاليت در زمينه شبكه های كامپيوتری الزامی است . آدرس های IP يك عدد سی و دو بيتی می باشند  كه به صورت چهار عدد ( اكتت ) مبنای ده كه توسط نقطه از يكديگر جدا شده اند ، ‌نمايش داده می شوند .

و...

NikoFile


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت و دانلود

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Sharayet-Daryaft-CCNA_329561_3016.zip239.8k

دانلود مقاله شرايط لازم برای دريافت مدرك CCNA

دانلود مقاله شرايط لازم برای دريافت مدرك CCNA شرايط لازم برای دريافت مدرک CCNA آموزش شبکه برای دریافت مدرک CCNA مقاله ای مفید با قیمت بسیار مناسب مقاله ای مفید و کامل آموزش های کامل و آسان برای دریافت مدرک CCNA لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:92 چکیده: ‍CCNA ( برگرفته از  Cisco Certified Network Associate ) ، اولين مدرك معتبر شركت سيسكو در راب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود مقاله شبيه سازي فرايند توليد پايگاه هاي اطلاعات

دانلود مقاله شبيه سازي فرايند توليد پايگاه هاي اطلاعات شبيه سازي فرايند توليد پايگاههاي اطلاعات مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:17 فهرست مطالب: چكيده مقدمه تعريف مسئله و بيان اهداف تشريح مدل انتخاب نرم افزار فرايند شبيه سازي نتايج چكيده: استفاده كارا از نيروي انساني، تجهيزات و ديگر منابع سازماني امري ضروري است0 بد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

دانلود مقاله شبكه كنترل كننده CAN

دانلود مقاله شبكه كنترل كننده CAN شبكه كنترل كننده CAN مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:32 فهرست مطالب : شبكه كنترل كننده CAN : كاربردهاي CAN مفاهيم سخت افزار و نرم افزاري CAN : ويژگيهايي با گذرگاه CAN : كدنيگ فريم انتخاب تشخيص خطا مديريت خطا چکیده: تاريخچه: پروتكل ارتباطي شبكه كنترل كننده CAN ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله سيستم عامل شبكه چيست؟

دانلود مقاله سيستم عامل شبكه چيست؟ سيستم عامل شبكه چيست؟ مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:28 چکیده: نرم افزاري است كه به كامپيوتر امكان استفاده از منابع نرم افزاري وسخت افزاري را داده و عمليات سيستم را تحت كنترل دارد. سيستم عاملهاي Dos , windows 3.1 به كامپيوتر امكان استفاده از منابع خوش را مي دهد و سيستم عاملها ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله ساختار ایندکس (index)

دانلود مقاله ساختار ایندکس (index) مقاله ساختار ایندکس (index) مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:16 چکیده: همه شاخص ها بر اساس يک مفهوم اصلي واحد عمل مي کنند: کليدها و آدرس فيلدها. انواع شاخص هايي که در اين فصل بررسي مي کنيم شاخص ساده ناميده مي شوند زيرا با استفاده از آرايه هاي ساده اي از ساختمان ها نشان ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

دانلود مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک (PageRank)

دانلود مقاله رتبه بندی صفحات یا پیج رنک (PageRank) رتبه بندی صفحات یا پیج رنک (PageRank) مقاله ای مفید و کامل       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:23 چکیده: در این سری مقالات سعی بر اینست که بطور کلی و تخصصی  راجع به الگوریتم پی آر گوگل و اهمیت آن از لحاظ بهینه سازی و بازاریابی موتورهای جستجو صحبت کنیم و تکنیک های لازم جهت بهبود سایتها را در اختیار خوان ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

دانلود مقاله راهنماي استفاده از Web mail HBINET

دانلود مقاله راهنماي استفاده از Web mail HBINET راهنماي استفاده از Web mail HBINET مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:228 فهرست مطالب: مقدمه نحوه ورود و استفاده از Webmail HBINET طرز استفاده از امكانات موجود در نوار ابزار استاندارد ارسال پيغام خواندن و دريافت پيغام هاي جديد پاسخ به پيغام هاي E-mail دريافت پيغام جديد كاربا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود مقاله TCP/IP چیست؟ و آشنایی با چهار لایه آن

دانلود مقاله TCP/IP چیست؟ و آشنایی با چهار لایه آن TCP/IP چیست؟ و آشنایی با چهار لایه آن مقاله ای مفید و کامل      لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:39 چکیده : کلید اجرای یک سرویس کوچک برنامه نویسی TCP/IP می باشد. Internet Protocol / Transmission Control Protocol عنوانی است برای گروهی از پروتکل ها که در جهت برفراری ارتباط کامپیوتر ها استفاده می شود. سرویس دهند ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

دانلود مقاله درمورد مودم‌ ها

دانلود مقاله درمورد مودم‌ ها مودم‌ها مقاله ای مفید و کامل       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:40 چکیده : برقراري ارتباط بين اتصال Lan و اينترنت ارتباطات بين رايانه ها بخش عمده و مهم در صنعت محاسباتي PCبه شمار مي روند. به كمك وب جهاني WWW هيچ كاربر رايانه اي در دنيا تنها و جداافتاده نيست. با استفاده از يك مودم يا فناوري BroadBand ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

دانلود مقاله مودم چیست و چگونه کار می کند؟

دانلود مقاله مودم چیست و چگونه کار می کند؟ مودم چیست و چگونه کار می کند؟ مقاله ای مفید و کامل     لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:53 چکیده : امروزه،ارتباطات از ضروریات زندگی است.هم اکنون اینترنت با رشدی بسیار سریع و با استفاد از فن آوری ارتباطات موجب به دنیا آمدن چندین صنعت جدید نیز شده است . کلید برقراری ارتباطات کامپیوتری خوب ،به ویژه نوع راه دور آن ،مو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

دانلود مقاله زير ساختهاي IT

دانلود مقاله زير ساختهاي IT زير ساخت های IT مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:23 چکیده : در فصل اول ما تكنولوژي اطلاعات زير ساخت IT را به عنوان يك منبع توپولوژي اشتراكي كه چهار چوبي را براي يك شركت خاص از سيستم اطلاعاتي كاربردي فراهم مي كرد تعريف كرديم . زير ساخت IT شامل سرمايه گذاري در سخت افزار و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

دانلود مقاله توصیف کلی حافظه

دانلود مقاله توصیف کلی حافظه توصیف کلی حافظه مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:42 چکیده : در فرهنگ ما، از حافظه به صورت كاملاً آزاد ياد مي شود. هر روز و در هر جايي كه هستيم عبارات «فراموش نكن وقتي كه برگشتي...» و يا «حافظه ات خوب كار مي كند» و يا مشابه آنها را زياد مي شنويم. در اين ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

دانلود پروژه شبکه

دانلود پروژه شبکه پروژه شبکه مقاله ای مفید و کامل        لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:37 چکیده : پروتکل اینترنت خط سری (SLIP) و پروتکل نقطه به نقطه (PPP) در میان پروتکل‌های ICP/IP منحصر به فرد هستند زیرا عملکرد کامل لایه پیوند داده را در اختیار می‌گذارند. سیستم‌های که به یک LAn وصل می شوند برای کنترل اتصا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان

دانلود مقاله كاربرد پليمرها در صنعت راهسازي

دانلود مقاله كاربرد پليمرها در صنعت راهسازي كاربرد پليمرها در صنعت راهسازی مقاله ای مفید و کامل     لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:40 فهرست مطالب : 1 - مقدمه 1 2-1 بهبود خواص قير با اضافه كردن پليمر 3 2-2 مواردي از كاربرد آسفالت پليمري 5 2-3 مشكلات استفاده از قير پليمري 7 3 - استفاده از پليمرها در تسليح آسفالت 8 3-1 چگونه مشهاي انعطاف پذير از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

دانلود مقاله شبکه

دانلود مقاله شبکه مقاله شبکه مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:34 فهرست مطالب : كليدواژه‌ها 4 چكيده 5 مقدمه: 6 تعريف شبكه: 7 هدف اصلي شبكه: 8 مزاياي بهره گيري از شبكه: 8 عناصر شبكه: 9 كاركردهاي شبكه: 9 انواع شبكه: 10 ب: شبكه گسترده WAN: 12 اجزاي شبكه&zwnj ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله NET

دانلود مقاله NET مقاله درمورد NET مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:26 چکیده : 4- چه كسي آنرا ايجاد كرد؟ چطور آن ايجاد شد ؟ DHCP به وسيله گروه كاري پيكربندي ديناميك ميزبان نيروي كاري مهندسي اينترنت ايجاد شد. ( IETF ، يك سازمان داوطلب كه پروتوكل هايي را براي استقاده دراينترنت تعيين ميكند. ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,600 تومان

دانلود پایان نامه سيستم هاي مديريت محتوا (cms)

دانلود پایان نامه سيستم هاي مديريت محتوا (cms) پایان نامه سيستم هاي مديريت محتوي (cms) معرفي نرم افزار postnuke           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:111 فهرست مطالب : مقدمه:.. 1 فصل اول.. 2 سيستم هاي مديريت محتوي (cms) 2 مزاياي سيستم هاي مديرت محتوا.. 4 شيوه‌هاي مختلف ارزيابي cms ها.. 5 قابليت‌هاي لازم براي يك CMS. 7 چرا شماي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود مقاله وضعيت حقوقي ـفقهي رايانه در ايران

دانلود مقاله وضعيت حقوقي ـفقهي رايانه در ايران وضعيت حقوقي ـ فقهي رايانه در ايران مقاله ای مفید و کامل       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:31 چکیده : رشد استفاده از رايانه در ايران و به كارگيري آن در فرايندهاي مختلف آموزش،صنعت، نشر و پژوهش، مسائل حقوقي نوظهوري را در پي داشت. اين مسائل ضرورتاً بايد در دستگاه فقهي و حقوقي ايران تحليل و قوانين مناسب با آن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله وب درمانی و کتاب درمانی

دانلود مقاله وب درمانی و کتاب درمانی وب­ درمانی و کتاب­ درمانی مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:14 چکیده : این مقاله به بررسی اجمالی کتاب­درمانی[i] ، وب­درمانی[ii] و اهمیت مطالعه کتاب و منابع وب در درمان مشکلات جسمی، روحی و روانی می­پردازد. این مقاله پیشنهاد می­کند که وب­درمانی به عنوا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

دانلود مقاله آموزش و مطالب کلي راجع به ميکرو کنترلر

دانلود مقاله آموزش و مطالب کلي راجع به ميکرو کنترلر آموزش و مطالب کلي راجع به ميکرو کنترلر مقاله ای مفید و کامل     لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:56 فهرست مطالب : آشنایی با دستگاه اسیلوسکوپ معرفی پورت موازی میکروپروسسور به عنوان قلب یک کامپیوتر مختصری بر تاریخچه ی ریزپردازنده ها چرا میکروکنترلر؟ بررسی انواع حافظه ها آشنایی با پورت سریال مفهوم فرکانس ساعت پردازنده ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

دانلود مقاله مهمترين نقاط آسيب پذير ويندوز

دانلود مقاله مهمترين نقاط آسيب پذير ويندوز مهمترين نقاط آسيب پذير ويندوز مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:85 چکیده : سيستم عامل، يکی از عناصر چهار گانه در يک سيستم کامپيوتری است که دارای نقشی بسيار مهم و حياتی در نحوه مديريت منابع سخت افزاری و نرم افزاری است . پرداختن به مقوله  امنيت سيستم های عامل ، همواره از بح ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

دانلود مقاله موتور هاي جستجو

دانلود مقاله موتور هاي جستجو موتور هاي جستجو مقاله ای مفید و کامل       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:26 فهرست مطالب : مقدمه ................................ 1 پیشینه پژوهش .......................... 3 روش شناسی ............................. 5 یافته ها .............................. 9 امتیاز تنظیم بر اساس ارتباط .......... 10 جستجو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

دانلود مقاله مقایسه آنتی ویروس ها (Antri Virus)

دانلود مقاله مقایسه آنتی ویروس ها (Antri Virus) مقایسه ضد ویروسها مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:25 چکیده: ضد ویروس ها با استفاده از شیوه های متفاوتی ویروس ها را شناسایی می کنند . یک روش ، استفاده از امضای ویروس (Virus Signature) در فایل هاست. بهتر است کمی در مورد روش کار نرم افزارهای ضد ویروس بدانید . ضد ویروس ها با استف ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

دانلود مقاله مفاهيم اوليه سرويس های وب

دانلود مقاله مفاهيم اوليه سرويس های وب مفاهيم اوليه سرويس های وب مقاله ای مفید و کامل   لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:49 چکیده: سرويس های وب ، نقطه عطفی در معماری برنامه های توزيع شده بر روی اينترنت می باشند . بدون شک،  يکی از مهمترين تحولات در زمينه برنامه های توزيع شده  ، مطرح شدن سرويس های وب است  که  تاثيرات فراوانی را در رابطه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله مفاهيم اوليه برنامه نويسی در دات نت

دانلود مقاله مفاهيم اوليه برنامه نويسی در دات نت مفاهيم اوليه برنامه نويسی در دات نت مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:100 چکیده: دات نت محيطی جديد بمنظور طراحی، پياده سازی  و اجرای برنامه های کامپيوتری را در اختيار طراحان و پياده کنندگان نرم افزار قرار می دهد.  با استفاده از پلات فرم فوق ، می توان بسرعت اقد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

دانلود مقاله مفاهيم اوليه ADO.NET

دانلود مقاله مفاهيم اوليه ADO.NET مفاهيم اوليه ADO.NET مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:92 چکیده: برای استفاده مفيدتر از اين مقاله، توصيه می گردد، مقاله  معماری برنامه های مبتنی بر داده    را در ابتدا مطالعه نمائيد . ADO.NET ،  نسل جديدی از ADO  شرکت ماکروسافت است . نسخه ADO ،&n ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

دانلود مقاله مزيت JPEG پيشرفته

دانلود مقاله مزيت JPEG پيشرفته مزيت JPEG پيشرفته مقاله ای مفید و کامل       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:31 چکیده: مزيت JPEG پيشرفته اينست كه اگر يك تصوير ضمن اينكه منتقل مي شود، بلافاصله نمايش داده شود، شما مي توانيد خيلي بسرعت كل تصوير را بطور تقريب با اصلاح تدريجي كيفيتببيند تا كسي كه مدت طولاني تري منتظر مي ماند و اين خيلي مجهتر از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله مبانی دات نت (Net.)

دانلود مقاله مبانی دات نت (Net.) مبانی دات نت(.net) مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:239 چکیده: دات نت ، پلات فرم  جديد ماکروسافت بمنظور تحقق نظريه : " نرم افزار بعنوان سرويس " ، است . دات نت  يک محيط  پياده سازی است که بکمک آن می توان اقدام به ايجاد و بکارگيری نرم افزار و نسل جديدی از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود مقاله مبانی اترنت (EtherNet)

دانلود مقاله مبانی اترنت (EtherNet) مبانی اترنت(ethernet) مقاله ای مفید و کامل       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:32 چکیده: اترنت ،‌ متداولترين فنآوری استفاده شده در دنيای شبكه های محلی  است كه خود از مجموعه ای‌ تكنولوژی ديگر تشكيل شده است . يكی از بهترين روش های آشنائی اصولی با اترنت ،‌ مطالعه آن با توجه به مدل مرجع OSI ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله درمورد ماهواره

دانلود مقاله درمورد ماهواره  ماهواره مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:99 چکیده: تعریف ماهواره ماهواره چيست؟ هر جسمی که به دور جسم ديگردرفضا بچرخد ماهواره ناميده میشود به عنوان مثال کره ماه برای کره زمين به عنوان يک ماهواره طبيعی محسوب ميشود مدت زمانی که طول ميکشد تا يک دور کامل به دور زمين بچرخ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود مقاله SSL چيست؟

دانلود مقاله SSL چيست؟ SSL چيست؟ مقاله ای مفید و کامل     لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:51 چکیده: تكنولوژي SSL نوعي پروتكل ايمني است. اين تكنولوژي استاندارد ايمن سازي ارتباطات وتبادلات از راه اينترنت است. SSL در تمامي مرورگرهاوسرورهاي اصلي شبكه نصب شده است و از اين رو در تجارت الكترونيكي و فعاليتهاي مربوط به اين نوع داد و ستدها در ش ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله DOS تحت فرمان شما

دانلود مقاله DOS تحت فرمان شما DOS تحت فرمان شما مقاله ای مفید و کامل       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:32 چکیده: مقدمه هر چه فرمانهاي DOS را بهتر بفهميد ، در سيستم خود ( چه اعلان فرمان و چه شل ) كارايي بيشتري خواهيد داشت . فرمانهاي بهتر ، فرمانهاي قوي تري هستند كه به نوبه خود برنامه هاي دسته اي قويتر و امكانات بيشتري را در اختيار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,200 تومان

دانلود مقاله چيپهاي مخصوص سرعت دوبله (بررسي عملكرد Main Board)

دانلود مقاله چيپهاي مخصوص سرعت دوبله (بررسي عملكرد Main Board) چيپهاي مخصوص سرعت دوبله  (بررسي عملكرد  Main Board) مقاله ای مفید و کامل     لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:56 چکیده: مادربوردهاي اوليه باتوجه به سرعت CPU داراي سرعت محدودي بودند كه از 5MHZ تجاوز نمي كرد. اگر چه افزايش سرعت كار CPU كار چندان آساني نبود ولي مشكل اصلي در افزايش سرعت كامپيوترها ، سرعت ما ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان

دانلود مقاله تحقیقات بازاریابی پیوسته و آنلاین

دانلود مقاله تحقیقات بازاریابی پیوسته و آنلاین تحقیقات بازاریابی پیوسته و آنلاین مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:20 چکیده: تصمیمات بازاریابی نوعاً بر مبنای تحقیقاتی که ، از طریق خدمات پستی سریع ، پیام مراکز خرید ، گفتگوی تلفنی ، مذاکرات گروهی منسجم و موردی از این صورت می گیرند ، اتخاذ می شوند . این شیوه های مربوط به تحقی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

دانلود مقاله پورت (Port)

دانلود مقاله پورت (Port) پورت (Port) مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:31 چکیده: - Port در ساده ترين تعريف ، محليه که داده‌ها وارد يا خارج می‌شن . در مبحث هک معمولا با پورت‌های نرم‌افزاری سروکار داريم که به هر کدوم عددی نسبت می‌ديم . اين اعداد بين ۱ و ۶۵۵۳۵ هستن . معمولا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,100 تومان

دانلود مقاله پردازش زبان طبيعي

دانلود مقاله پردازش زبان طبيعي پردازش زبان طبيعی مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:32 چکیده: رشد سريع اطلاعات الكترونيكي در عصر حاضر، زمينه‌ساز ايجاد انواع متعدد شبكه‌هاي كتابشناختي گرديده است. دستيابي به اطلاعات الكترونيكي مستلزم استفاده از روش موثر در نمايه‌سازي و تشخيص كليدواژه‌ه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,200 تومان

دانلود مقاله برنامه ي رجيستري

دانلود مقاله برنامه ي رجيستري برنامه ي رجيستري (Registry) مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:30 چکیده: مي توان گفت كه انگيزه ي ساختن برنامه ي رجيستري از آنجايي شروع شد كه كاربران Ms- Dos از اين كه عملا هيچگونه اختياري در تنظيم منو ، پنجره ها و ... نداشتند ،خسته شدند. البته Ms- Dos از رجيستري مستثني نبود و سه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود مقاله بررسي كانال ارتباط بي سيم و سيستم هاي ماهواره ای

دانلود مقاله بررسي كانال ارتباط بي سيم و سيستم هاي ماهواره ای بررسي كانال ارتباط بي سيم و سيستم هاي ماهواره اي مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:21 فهرست مطالب: تاريخچه                             &n ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,100 تومان

دانلود مقاله آشنایی با چاپگرها و ویژگی های آنها

دانلود مقاله آشنایی با چاپگرها و ویژگی های آنها آشنایی با چاپگرها و ویژگی های آنها مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:35  چکیده : چاپگر از متداولترین دستگاههای خروجی در کامپیوتر است که از آن بمنظور چاپ اطلاعات استفاده می شود . کاربران کامپیوتر صرفنظر از نوع استفاده ، ممکن است در مقاطع زمانی خاصی نیازمند استفاده از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان

دانلود مقاله انواع حملات در شبکه های کامپيوتری

دانلود مقاله انواع حملات در شبکه های کامپيوتری انواع حملات در شبکه های کامپيوتری مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:21  چکیده : امنيت اطلاعات و ايمن سازی شبکه های کامپيوتری از جمله موضوعاتی است که اين روزها در کانون توجه تمامی سازمان ها و موسسات قرار گرفته  شده است . در يک شبکه کامپيوتری به منظور ارائه خدمات به کار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,100 تومان

دانلود مقاله اصول VPN در لينوكس‌

دانلود مقاله اصول VPN در لينوكس‌ اصول VPN در لينوكس‌ مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:26  چکیده : VPN يا Virtual Private Network شبكه‌هايي خصوصي هستند كه در محيط اينترنت ساخته مي‌شوند. فرض كنيد كه شركت يا سازماني داراي شعب گوناگوني در سطح يك كشور باشد. اگر اين سازماني بخواهد كه شبكه& ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,600 تومان

دانلود مقاله voip

دانلود مقاله voip مقاله voip مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:47  چکیده : امروزه شبكه هاي مخابراتي و ارتباط از راه دوري كه اينترنت و صوت پاكتي استفاده مي كنند ، طرفداران زيادي پيدا كرده است ، اين روش انتقال صوت كه به كمك پروتكل ها اينترنتي انجام مي گيرد بسيار كم هزينه تر از روش هاي قديمي و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود پایان نامه سيستم ثبت نام كانون فرهنگي آموزش مشهد

دانلود پایان نامه سيستم ثبت نام كانون فرهنگي آموزش مشهد پايان نامـه دوره كاردانـي كامپيــوتر (نرم افزار سيستم) سيستم ثبت نام كانون فرهنگي آموزش مشهد         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:50 فهرست مطالب : مقدمه                           ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه الگوریتم های مسیریابی

دانلود پایان نامه الگوریتم های مسیریابی پایان نامه الگوریتم های مسیریابی             لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:200 چکیده : در هريك از سه قرم گذشته فناوري خاصي رونق داشته باشد قرن هجدهم زمان توسعه سيستم هاي مكانيكي بزرگ به همراه انقلاب صنعتي بود. قرن نوزدهم عصر موتور بخار بود. قرن بيستم زمان جمع آو ري ،پردازش ، و توزيع اطلاعات بودو در ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه طراحی سایت مركز درماني

دانلود پایان نامه طراحی سایت مركز درماني پروژه طراحی سایت مركز درماني شهيدشوريده             لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:62 فهرست مطالب : چكيده 1 فصل 1: 3 مقدمه 3 فصل 2 7 نرم افزارهاي مورد نياز در طراحي سايت 7 بخش اول : ASP.NET 7 NET چيست؟ 8 كارايي ذخيره سازي نهان Asp.Net 11 امنيت Asp.Net ومكانيزم ورود 12 Net با ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه مدلسازی و شبیه سازی سوئیچ MPLS و بررسی مقایسه ای نرم افزارهای موجود

دانلود پایان نامه مدلسازی و شبیه سازی سوئیچ MPLS و بررسی مقایسه ای نرم افزارهای موجود پایان نامه کارشناسی ارشد مدلسازی و شبیه سازی سوئیچ MPLS و بررسی مقایسه ای نرم افزارهای موجود       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:104 فهرست مطالب : فصل اول: کيفيت سرويس و فنآوری هاي شبكه 1 1-1- مقدمه 1 1-2- كيفيت سرويس در اينترنت 1 1-2-1- پروتكل رزور منابع در اينترنت 3 1-2-2- سرويس هاي متمایز 4 1-2-3- مهندسي ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه مباني آنتن

دانلود پایان نامه مباني آنتن پایان نامه مباني آنتن             لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word+PDF (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:106 فهرست مطالب : پيشگفتار                                  &nb ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه فیبر نوری

دانلود پایان نامه فیبر نوری پایان نامه فیبر نوری             لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:86 + دستورالعمل نگارش و تدوین پایان نامه چکیده : طی سال­ها ، تکنولوژی جدیدی در زمینه­ی ارسال مخابرات از طریق کابل­ها ، به شکل فراینده مورد پذیرش واقع شده­است. در این­جا ، سیگنال­ها بر خلاف تکنولوژی کابل­مسی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه طراحي و پياده سازي يک سايت اينترنتي ديناميک

دانلود پایان نامه طراحي و پياده سازي يک سايت اينترنتي ديناميک پروژه طراحي و پياده سازي يک سايت اينترنتي ديناميک           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:163 چکیده : در اين پروژه که طراحي يک سايت سفارش محصول توسط کاربر که مربوط به شرکت ابزاربندي خراسان است. شامل امکاناتي نظيرايجاد کاربر توسط Admin، ارسال مطلب و برقراري ارتباط با Admin و پيگيري پيشرفت کار توسط کاربر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 12,000 تومان

دانلود پایان نامه طراحی و پیاده سازی مدرسه مجازی

دانلود پایان نامه طراحی و پیاده سازی مدرسه مجازی پروژه کارشناسی طراحی و پیاده سازی یک مدرسه مجازی             لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:64 فهرست مطالب: فصل اول: مقدمه ای بر آموزش از راه دور                       آموزشگاه های مجازی &nb ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه دستيابي به كيفيت سرويس در شبكه هاي حسگر بيسيم با استفاده ازآتوماتاهاي يادگير سلولي

دانلود پایان نامه دستيابي به كيفيت سرويس در شبكه هاي حسگر بيسيم با استفاده ازآتوماتاهاي يادگير سلولي پايان‌نامه کارشناسي ارشد رشته کامپيوترگرايش نرم افزار (M.Sc) دستيابي به كيفيت سرويس در شبكه هاي حسگر بيسيم با استفاده از آتوماتاهاي يادگير سلولي       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:188 فهرست مطالب: چکيده 8 1- مقدمه 9 1-1-         شبكه هاي حسگر بي سيم 9 1-1-1- &n ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه شبکه های عصبی مصنوعی

دانلود پایان نامه شبکه های عصبی مصنوعی پایان نامه شبکه های عصبی             لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:77 فهرست مطالب: مقدمه فصل اول: سابقه تاریخی استفاده های شبکه عصبی مزیتهای شبکه عصبی شبکه های عصبی در مقابل کامپیوتر های معمولی شباهت های انسان و سلول های عصبی مصنوعی چگونه مغز انسان می آموزد انواع یادگیری برای شبکه های عصبی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه مركز داده (Data Center)

دانلود پایان نامه مركز داده (Data Center) پروژه دوره كارشناسي رشته مهندسي كامپيوتر گرايش نرم افزار پروژه مركز داده         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word,PDF (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:131 حجم پروژه:27/9mb فهرست مطالب: مقدمه فصل اول:كاستن فاصله بين دولت وشهروند كاستن فاصله بين دولت و شهروند               ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه طراحي وب سايت دانلود كتاب (Download book)

دانلود پایان نامه طراحي وب سايت دانلود كتاب (Download book) پروژه طراحي وب سايت Download book           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word,PDF (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:43 **یه همراه Pdf تک تک قسمت ها + پاورپوینت پروژه** فهرست مطالب: چکیده ............................................ أ امکانات سایت دانلود کتاب.................. 1 بانک اطلاعاتی وب سایت .................... 4 صفحات وب سایت . ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه پياده سازی بلادرنگ کدک

دانلود پایان نامه پياده سازی بلادرنگ کدک پايان نامه کارشناسی ارشد مخابرات سيستم پياده سازی بلادرنگ کدک صحبت استاندارد G.728 بر روی پردازنده TMS320C5402       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:102 فهرست مطالب: - مقدمه                       & ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه شرح دستگاه آنالایزر

دانلود پایان نامه شرح دستگاه آنالایزر پایان نامه شرح دستگاه آنالایزر             لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:115 فهرست مطالب: 1- مقدمه 2- بلوک و دياگرام دستگاه 3- توضيح عمليات قطعات رسم شده در بلوك دياگرام      الف – 89C51(1)      ب – 89C51(2)      ج &ndash ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه شبكه هاي كامپيوتري

دانلود پایان نامه شبكه هاي كامپيوتري پایان نامه شبكه های كامپيوتری نصف قیمت اصلی           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:246 فهرست فصل ها : فصل اول معرفی شبکه های کامپیوتری ...................... 3 فصل دوم سخت افزار شبکه ..................................... 43 فصل سوم نرم افزار شبکه ....................................... 153 فصل چها ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

دانلود پایان نامه سیستم های امنیتی شبکه

دانلود پایان نامه سیستم های امنیتی شبکه پایان نامه دوره کاردانی رشته کامپیوتر سیستم های امنیتی شبکه           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word,PDF (آماده پرینت) تعداد صفحه:65 به همراه فایل PDF فهرست مطالب به صورت عکس: چکیده : ﺍﻳﻦ ﻣﺘﻦ ﺑﻪ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺳﻴﺴﺘﻤﻬﺎﻱ ﻣﻲ ﺍﻣﻨﻴﺘﻲ ﻭ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﻧﻘﺎﻁ ﺿﻌﻒ ﻭ ﻗﻮﺕ ﻫﺮﻛﺪﺍﻡ  ﭘﺮﺩﺍﺯﺩ  . ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺑﺨﺶ ﻣﻘﺪﻣﺎﺗﻲ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻣﻨﻴﺖ ﭘﺮﻭﺗﻜﻠﻬﺎ ﻭ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺣﻤﻼﺕ ﺑﻴﺎﻥ ﻣﻲ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه Bluetooth

دانلود پایان نامه Bluetooth پایان نامه Bluetooth             لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word,PDF (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:106 به همراه فایل PDF فهرست مطالب : پیشگفتار 3 بخش تاریخچه ومعرفی تاريخچه Bluetooth.. 5 نام Bluetooth.. 6 علت Bluetooth.. 6 فن آوری های رقیب.. 8 -ساختار سیستم رادیویی Bluetooth :.. 9 فصل اول:بررسی ساختار پروتکلی Bluetoo ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پایان نامه مقدمه‌اي بر شبكه‌ هاي نظير به نظير (peer to peer network)

دانلود پایان نامه مقدمه‌اي بر شبكه‌ هاي نظير به نظير (peer to peer network) پایان نامه مقدمه‌اي بر شبكه‌هاي نظير به نظير (peer to peer network)           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:116 چکیده : امنيت و قابليت اعتماد در سيستمهاي نظير‌به‌نظير مسئله امنيت در سيستمهاي نظير‌به‌نظير را مي‌توان از نقطه نظر قابليت اعتماد مورد بحث قرار داد. سيست ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود گزارش کارآموزی تعميرات جرثقيل

دانلود گزارش کارآموزی تعميرات جرثقيل گزارش کارآموزی مجتمع فولاد خراسان- بخش تعميرات جرثقيل ( قسمت برق)     لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:23  چکیده : با توجه به گستردگی کار در واحد فولاد پس از گذشت زمانی سه روزه جهت آموزشهای مقدماته بهداشت و ايمنی و تعيين موقعيت سرپرست ،کار در واحد جرثقيل شروع شد. در سراسر کار می بايست کارآموز در کنار مسئول شيفت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,300 تومان

دانلود مقاله دولتهای الکترونیک و نانوتکنولوژی

دانلود مقاله دولتهای الکترونیک و نانوتکنولوژی دولتهای الکترونیک و نانوتکنولوژی مقاله ای مفید و کامل       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:39  چکیده : دولت الكترونيك يكي از پديده هاي مهم حاصل از به كارگيري فناوري اطلاعات و ارتباطات است كه پياده سازي آن تحولي بس عميق در نحوه زندگي، اداره و رهبري كشورها داشته و تركيبي از فناوري اطلاعات و شبكه اطلاع ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,900 تومان

دانلود مقاله تكامل وب و مقايسهء ابزارهاي جستجو در اينترنت

دانلود مقاله تكامل وب و مقايسهء ابزارهاي جستجو در اينترنت تكامل وب و مقايسهء ابزارهاي جستجو در اينترنت مقاله ای مفید و کامل           لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:16  چکیده : اين مقاله تكامل وب را در رابطه با وب و فناوري‌هاي بازيابي اطلاعات بررسي مي‌كند. در اين بررسي بين عناصر مختلف وب در زمينهء نمايه‌سازي و صفحات جستجوي وب وجه تمايز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,600 تومان

دانلود مقاله امنيت شبكه : چالشها و راهكارها

دانلود مقاله امنيت شبكه : چالشها و راهكارها امنيت شبكه : چالشها و راهكارها مقاله ای مفید و کامل         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:26  چکیده : اين مقاله به طور كلي به چالشها و راهكارها در امنيت شبكه مي‌پردازد. در ابتداي مقاله به مباحثي چون: امنيت شبكه‌هاي اطلاعاتي و ارتباطي، اهميت امنيت شبكه، سابقة امنيت شبكه، پيدايش جرايم رايا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,600 تومان

دانلود مقاله ساختار داخلی ریزپردازندهای Cpu

دانلود مقاله ساختار داخلی ریزپردازندهای Cpu ساختار داخلی ریزپردازندها به همراه شکل       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:PDF تعداد صفحه:26    تصاویری از این مقاله : و... NikoFile ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,600 تومان

دانلود پایان نامه ویندوز سرور 2003

دانلود پایان نامه ویندوز سرور 2003 پایان نامه ویندوز سرور 2003 همه چیز درمورد ویندوز سرور با قیمت بسیار مناسب         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:81 فهرست : فصل اول : معرفی ویندوز سرور 2003 ویرایشهای ویندوز سرور 2003   .........................   1 ویرایشStandard .............................................&nbs ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پاورپوینت خارجی ورزش برای کسانی که زیاد پشت کامپیوتر مینشینند

دانلود پاورپوینت خارجی ورزش برای کسانی که زیاد پشت کامپیوتر مینشینند ورزشی برای کسانی که پشت کامپیوتر زیاد می نشینند در قالب پاورپوینت بسیار جالب ورزش های آسان برای کسانی که زیاد با کامپیوتر سرو کار دارند     برخی تصاویر این مقاله :   و... NikoFile ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

دانلود پاورپوینت شيوه ارائه مطالب علمي و فني - 315 صفحه ای کامل

دانلود پاورپوینت شيوه ارائه مطالب علمي و فني - 315 صفحه ای کامل شيوه ارائه مطالب علمی و فنی همه چیز در مورد شیوه ارائه مطالب عملی و فنی       لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:PowerPoint تعداد صفحه:315 فهرست جلسات :   جلسه اول: مفهوم ارائه جلسه دوم: عوامل موثر در ارائه جلسه سوم: ارائه كتبي جلسه چهارم: طرح اوليه متن اصلي جلسه پنجم: توليد متن اصلي جلسه ششم: اجزاء سه بخشي يك ارائه كتبي جلسه هفتم: استفاده از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

دانلود مقاله مهندسی معکوس

دانلود مقاله مهندسی معکوس دانلود مقاله مهندسی معکوس مقاله ای مفید با قیمت مناسب         لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:PDF و Word چکیده : مهندسی معکوس فرایند اکتشاف فن آوری‌های بکار رفته در یک دستگاه، شی و یا سیستم از طریق تحلیل ساختار، عملکرد و وظیفه آن می‌باشد. معمولاً از این فرایند برای دست یابی به (برای مثال یک دستگاه مکانیکی، قطعه الکترونیکی و یا برنامه نرم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

دانلود پروژه مسیریابی

دانلود پروژه مسیریابی بزرگترین مقاله و پروژه مسیریابی مقاله ای مفید با قیمت مناسب همه چیز در مورد مسیریابی     لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه:80 فهرست مطالب : فصل اول مسيريابي بسته هاي ip 1-1مسير ياب (Router) 1-2تفاوت يك سوييچ لايه ۳ با يك مسيرياب معمولي 1-3پروتکل هاي INTERIOR وEXTERIOR 1-4شبکه هايي که با مسيرياب BGP در ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود مقاله و پاورپوینت سیستم عامل

دانلود مقاله و پاورپوینت سیستم عامل بزرگترین مقاله سیستم عامل مقاله ای مفید با قیمت مناسب همه چیز در مورد سیستم عامل شامل 8 فصل کامل به همراه تصاویر و توضیح کامل و مفید. به همراه سوالات تستی و تشریحی در پایان هر فصل هرچی که لازمه در مورد سیستم عامل بدونید در این مقاله موجود است.   لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*   فرمت فایل:PowerPoint تعداد صفحه:400 فهرست : فصل 1 نگاه کلی به سخت افزار : (44 صفحه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

تبلیغات

فروشگاه نیکو فایل
حمايت از نیکو فایل

حمايت از اين موضوع